İşten atılmaya neden olan 8 facebook durumu

Facede ne paylaştığınıza dikkat edin...

İngiltere'de bir kız bu fotoğrafı facebooka koyduktan sonra işten atıldı, nedeni ise, fotoğraftaki ırkçı söylemlerden dolayı.

Yine İngiltere'de çok iyi bir işi ve geliri olan bir adam, hayatından memnun olmadığını ifade eden cümlelerini facebookta paylaşınca ertesi gün işten atıldı.

Patronumdan nefret ediyorum." durumunu paylaşan adam, arkadaş listesinde patronunun da olduğunu unuttu ve nefret edilen kişi tarafından işten atıldı.

İtfaiyeci olarak çalışan fotoğraftaki bu kişi, görev icabı iş yerinden ayrılır. Fakat yaklaşık yarım saat sonra patronu, eşinin etiketlediği bu fotoğrafı görür ve yalan söylediği için onu işten kovar.

"Patronum tam bir baş belası." yazmakla kalmayıp, aynı zamanda onu da etiketleyen kişi, ertesi gün işe gitmek zorunda kalmamak suretiyle işten atılır.

"Çok acil bir işim çıktı, eve gitmem gerekiyor." diye patronundan izin alan genç, 1-2 saat sonra facede paylaştığı bu fotoğrafıyla işten atılmıştır.

Öğretmen olan genç kadın, eğlence olsun diye sınıfında sevgili olan iki kişiyi etiketleyerek, "O seni hak etmiyor." yazdığı için işten atıldı.

İşe alındığında sigara kullanmadığını belirten bu gencin, bu fotoğrafı, ertesi gün patronun onu işten kovmasına neden olmuştur.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş