​Telefonunuzun performansını artırın

Telefonunuz yavaşladı ve sizi canınızdan mı bezdiriyor. Sakın yenisini almayın, eskisine performans ayarı yaptırın.

​Telefonunuzun performansını artırın
Bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler insanları düşündüğünüzden daha fazla strese sokabiliyor. Sorunlu bataryalar, yavaş çalışan işletim sistemi ve giderek ekran başındaki bekleme süresinin artması sonunda, tüketiciler cihazlarını değiştirmeleri gerektiğini düşünüyor. Yeni bir cihaz aldıklarında da bir süre sonra aynı sorunların onları beklediğini fark ediyorlar. Sürekli olarak yeni cihaz satın almanın maliyeti çok yüksek.
Ücretsiz olan bu uygulama ile eski ve yeni fark etmeden elinizdeki tüm cihazlara daha iyi performans için ince ayar yapmanız mümkün oluyor. Parasının değerini bilen tüketiciler için, F-Secure Booster, cihazları daha hızlı hale getirecek ayarları otomatik olarak yapıyor. Böylece, yeni bir bilgisayar ya da mobil cihaz almanıza gerek yok.
F-Secure Booster, cihazlarınızda zamanla oluşan, çöp dosyalar ve hataları düzeltir. Bu sorunları kullanıcılar fark etmezken, hafızada oluşan hatalar ve artık dosyalar birikerek, bilgisayarlarınızın, akıllı telefonlarınızın ve tabletlerinizin zamanla yavaşlamasına neden olur. Bu yavaşlama yüzünden çoğu kullanıcı isyan edip yeni bir cihaz alma kararı alıyor.
Kaynak: http://www.chip.com.tr/haber/cep-telefonuna-performans-ayari_55282.html

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş