Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında yay burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI YAY BURCU YORUMU

Bu ay parayı vurgulayacak ancak bazı ayların aksine Temmuz gizli bir kaynaktan gelişmekte olan durumunuza dair iyi haberler getirecek gibi görünüyor ve 4 Temmuz günü yeni aydan hemen sonra gelecek. Dört gezegen komisyonlar, lisans ücretleri, mahkeme anlaşmaları, banka kredileri ve diğer büyük tek seferlik nakit ödemelerini temsil eden sekizinci evinize enerji verecek. Risk sermayesine ihtiyacınız varsa alacaksınız çünkü itibarınız giderek artıyor. Jüpiter sekizinci evinizde dört gezegenle mükemmel bir açıda olacak ve bu gezegenler arasında 4 Temmuz’daki yeni ay, güneş, Merkür ve Venüs yer alıyor. Jüpiter ve Plüton mükemmel bir üçlüye bir adım uzakta, bu mümkün olan en uyumlu açı, bu yüzden büyük, prestijli ve kârlı bir balık yakalayacaksınız gibi görünüyor. 8 Temmuz’da bir sözleşme imzalayabilirsiniz ve

Merkür ve Jüpiter’in ortak çalışması sayesinde bunun için ideal bir gün olacak. Güneş 10 Temmuz pazar günü yöneticiniz Jüpiter’e ideal bir açıda olacak ancak siz bunu 11 Temmuz pazartesi günü hissedebilirsiniz. Bu altın günün öncesindeki ve sonrasındaki günlerde gerçekleştireceğiniz konuşmalar tüm engellere rağmen sizin lehinize sonuçlanacak. Şu ana kadar hiçbir şeyin tamamen kolay olmadığını öğrendiniz, bu yüzden Plüton ve Jüpiter nadir ve özel bir iletişim içindeyken Plüton yeni aya tamamen zıt konumda yer alacak. Bu çevrenizden birinin sizin para kazanmak üzere olduğunuzu anlayıp sizden yüklü bir tutar isteyebileceği anlamına geliyor. Bu kişinin mahkemede tartışmalı olduğunuz biri mi, yoksa bir vergi görevlisi mi, ya da ona borçlu olduğunuzu düşünen biri mi (onun yanıldığını düşünseniz bile) olduğu belirli değil. Bu kişi sahne arkasından biri olmayacak, onu rahatlıkla görebileceksiniz.

Eski bir ortaktan çok acımasız bir rakip olması olası. Kim olursa olsun bu kişi kazanmaya kararlı görünüyor. Haritanız oldukça karışık ve Mars’ın desteği sizinle, bu yüzden bu süreç stresli olsa da –özellikle kariyeriniz ve para durumunuz için son derece olumlu bir dönemde gelmesiyle- aklınızı korursanız kendinizi korumanın yollarını bulabilirsiniz. 19 Temmuz’da dolunay da paraya odaklanacak, bu defa kendi kazançlarınız ve tasarruflarınız mercek altında olacak. Bu dolunay muhtemelen ortaya çıkan mali durumları son aşamaya getirebilir. Mars bu durumda çok yardımcı olacak ve kapalı kapılar ardında olduğundan farkında olmasanız da kim olduğu bilinmeyen, güçlü bir kişiden yardım alabilirsiniz (eğer bu kişinin kimliğini ortaya çıkarırsanız adını gizli tutmanız gerekecek). Yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız, müşterilerinizin ne yapmak istediğine dair yazılı olarak ayrıntılı talimatlar alın. Uranüs 29 Temmuz’da gerilemeye başladığında eski işlerin üzerinden geçip değiştirmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Uranüs beş ay boyunca ilerlemeyecek, bu yüzden bu gezegenin değişen akımıyla başa çıkabilmek için işleri düzene koymanız gerekecek. Müşteri sizseniz yine açık olmanız gerekecek – tüm talimatları yazın. İşler zamanla değişebilir, bunu takımınıza söyleyin ki şaşırmasınlar.

Bu ay oldukça öngörülü olacaksınız, içgüdülerinizin size söylediklerini yapın. Kimi zaman neden böyle sezgileriniz olduğunu merak edebilirsiniz, ancak onları izlemelisiniz çünkü onların size verilmiş olmasının bir sebebi olacak. Sağlık konularında bir ameliyat olmanız ya da bir tıbbi operasyon ya da diş tedavisinden geçmeniz gerekiyorsa bunu planlamak için doğru zaman. Sekizinci eviniz aydınlık ve dönüşümler evi olarak görülüyor, bu yüzden de haritanızın bu alanı ameliyatları yönetiyor. Doktor iyileşebilmeniz için sizin bir parçanızı alıyorsa bu da tekrar sağlığa dönüşüyor.

Bir ameliyat planlıyorsanız doğru zamanlamadasınız, çünkü Merkür ve Mars artık gerilemede değil, bu da harekete geçmeniz için yolunuzu açıyor. Gerçek aşkı temsil eden beşinci evinizi yöneten gezegen olan Marsın gerilemeden çıkmasıyla aşk hayatınız geçici olarak yoluna girecek. Bu durum sizi Nisan ortasından Haziran sonuna kadar endişelendirmiş olabilir. Ne kadar denerseniz deneyin, ilişkinizi çevreleyen olaylar her türlü iniş çıkışı beraberinde getirdi. Bu olaylar görüşmekte olduğunuz ancak henüz ciddi bir ilişkide olmadığınız birine işaret ediyor. Sürpriz ve heyecan gezegeni olan ve şu anda aynı beşinci evde yer alan Uranüs 30 Temmuz’dan itibaren Aralık sonuna kadar gerileyecek. Bu tarihten sonra mevcut ilişkinizde ne yapacağınız konusunda endişelenebilirsiniz. Bazı günler ikinizin de iyi, bazı günler ikinizin de kötü olduğunu düşünebilirsiniz. Karar vermek için acele etmeyin.

Er ya da geç ne yapacağınızı, kalmanız mı, kendinizi adamanız mı, yoksa gitmeniz mi gerektiğini bileceksiniz. Bu sizin için önemli bir ilişki gibi görünüyor, bu yüzden, partnerinizin evli olmadığını varsayarsak nihai bir cevap bulmak için acele etmeyin (bekar bir kişi olarak evli bir partneriniz olması çok sayıda soruna yol açacaktır, bu durumda bu ilişkiyi sonlandırmanız daha iyi olabilir). Siz ve partneriniz hali hazırda evliyseniz ya da çok uzun ve sağlam bir ilişkiniz varsa işin bu yönünü fark etmeyeceksiniz, çünkü ciddi ilişkiniz haritanın başka bir kısmı olan yedinci evle kaplı olacak. Mutlu ve huzurlu olmaya devam edeceksiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş