Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, temmuz ayında kova burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller temmuz ayı 'Kova' burcunu yorumluyor

TEMMUZ AYI KOVA BURCU YORUMU

Diğerleri ofis dışında tatilde olabilir, ancak size ihtiyaç var, bu yüzden en azından Temmuz’un ilk üç haftası yoğun çalışmaya hazır olun. Bunu çok fazla dert etmeyeceksiniz çünkü haritanızın en tepesinde, ünü ve gururu temsil eden onuncu evinizde parlayan Mars ile şu anda yapmakta olduğunuz işler büyük bir terfi almanızı sağlayabilir. Yeni ay bu ay altıncı evinize yerleşecek ve size mükemmel bir biçimde yapabileceğinizi kanıtladığınız yeni görevler getirecek. Yaratıcılık gezegeni Neptün bu yeni aya iyi bir açıda olacak, bu yüzden projeye kendi orijinallik damganızı basarsanız daha da fazla parayla ödüllendirileceksiniz.

Ayrıca yeni ayın çıktığı 4 Temmuz günü (ortaya çıkmasının ardından on gün boyunca gücünü koruyarak) komisyon, ödeme, ön ödeme ve diğer türden toplu gelen paraları temsil eden evinizde Jüpiter’den güzel bir ışın alacaksınız. Bu şu anda yapmakta olduğunuz işlerin ani bir ödül getirebileceğini gösteriyor. Serbest çalışıyorsanız bu ay yaptığınız işlerin bir sonucu olarak yüklü bir ön ödeme alabilir ya da özel bir projeden büyük paralar kazanabilirsiniz. Eğer başkaları için çalışıyorsanız cömert bir ödeme alacaksınız. Belki daha sonra Kasım ayında bir terfi alabilir ve olağanüstü ikramiyeler yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki yeni aylarda (ortaya çıkmasını izleyen on gün içinde) yapacağınız tüm çabalar sizi bir yıl ya da daha uzun süre boyunca olumlu yönde etkileyecek. Başarı basamaklarını hızla tırmanıyorsunuz, bu yüzden olumlu düşünmeye devam edin ve konsantrasyonunuzu koruyun.

Yine yeni ayda gölgede kalan Plüton olası bir sorun çıkarabilir; bu kimseye belli etmeden hareket eden kıskanç bir insanın sizin çalışmalarınızdan nemalanması ya da size sunulacak bir kariyer fırsatını çalması şeklinde kendini gösterebilir. Bu son derece politik bir hamle olarak görünüyor, muhtemelen şirketinizden ya da serbest çalışıyorsanız rakiplerinizden biri olabilir. Kimin sizin arkanızdan iş çevirdiğini belirlemek son derece zor olacak çünkü bu kişi açık açık hareket eden biri değil. Bu kişiyle başa çıkmanın tek yolu yoğun çalışmaya devam etmek, böylece kimse sizi eleştirmek için bir sebep bulamayacak. 6 Temmuz Venüs ve Mars’ın ortak yardımlarıyla üst düzey bir yöneticiden takdir topladığınız büyülü bir kariyer günü olabilir. Bir iş görüşmeniz varsa ya da bir sunumda bir fikir sunmanız gerekiyorsa bunu 6 Temmuz’da planlayın. 19 Temmuz’daki dolunay oğlak burcuna, sırları temsil eden on ikinci evinize yerleşecek, bu da etrafınızda böyle biri varsa bu kişinin kim olduğunu bulacağınız gün olabilir. Ya da bu sırada biraz yorgun ve tüm enerjinizi tüketmiş gibi hissedebilirsiniz.

Dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Yine kariyer alanındaki popülerliğinizin daha yüksek olamayacağı bir ay içinde ünü temsil eden onuncu evinizde yer alan Mars sizden yana olabilir. Mars 19 Temmuz günü dolunayla ideal bir açıda olacak, toplayacağınız takdir birçok kişi tarafından duyulabilir. Peki kişisel bir hayatınız olacak mı? Aslına bakarsanız evet, Venüs’ün aslan burcuna ve sizin evliliği, ortaklığı ve tüm ciddi ilişkileri temsil eden yedinci evinize ilerleyeceği 12 Temmuz günü olacak. Bir ilişkiniz varsa gökyüzündeki en parlak yıldızları bir araya toplayacaksınız.

Merkür de bu eve girecek ve güneş de 22 Temmuz günü bağlılığı temsil eden yedinci evimizdeki partiye katılacak. İlişkiniz ayın sonunda zirveye ulaşacak ve Merkür yönetici gezegeniniz Uranüs’ten 26 Temmuz günü parlak bir ışıltı aldığında yaptığınız tüm önemli işleri bitirmiş olabilir ve sevdiğinizle spontane bir seyahate çıkabilirsiniz. İmkanınız varsa gidin, çünkü bu birlikte geçireceğiniz unutulmaz bir kısa seyahat olacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş