Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Yay' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında yay burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI YAY BURCU YORUMU

Haziran’ın sonunda “kışınıza” varacaksınız. Bu da Güneş’in sizin burcunuzdan en uzağa gittiği anda ortaya çıkan bir durumdur ve Güneş şu anda sizin doğum gününüzden altı ay uzağa gitti. Güneş yolculuğuna geri devam ettikçe bir U dönüşü yaparak tekrardan Yaya yaklaşmaya başlayacak. Aralık ayında Güneş’in geçişi doğumunuzda Güneş’in bulunduğu yerle çakışacak. Güneş seyahati sırasında sizin doğumunuzdaki Güneş’le birleştiğinde de kendinizi sıcak ve korunmuş hissedeceksiniz ki bu da sizin mecazi yazınıza denk geliyor. İşler sizin için ancak Haziran BİTTİKTEN sonra yolunda gitmeye başlayacak ama zaten buna da çok bir zaman kalmadı!

Şimdilik başkalarıyla birlikte çalışmanız ve her şeyin istediğiniz gibi gitmesini beklememeniz gerek, ki bu da size uyabilir. Uzlaşmacı ve işbirlikçi davranmanız için hafif bir baskı hissetseniz bile ortaklarınız harika fikirlerle gelebilir. 4 Haziran’daki yeni ay her ne kadar ortaklıkla ilgili konuları gündeme getirebilecek olsa da, Venüs Güneş’le birleştiği ve Ay da İkizler burcunda olduğu için bu dost canlısı bir yeni ay. Ancak Yay’daki Satürn bu üçlüye karşıt açı yapacağından sizi oldukça ciddi bir ruh haline sokabilir. Nişanlanmak veya evlenmek isteyebilirsiniz. Veya, işle ilgili örneğin yeni bir temsilci, menajer, halkla ilişkiler uzmanı, avukat, ortak yazar veya kariyerinizde ilerlemek için size artıları olacağını düşündüğünüz herhangi bir kişiyle resmi bir ortaklık için bazı belgeleri imzalamak isteyebilirsiniz. Görüşmeleri 4 Haziran’daki bu yeni ayda başlatın. Ancak Neptün yeni aya ters açı yaptığından mümkün olduğunca çok soru sorun, bir şeyleri farz etmeyin ve tüm önemli konu başlıklarının yazıya geçirildiğinden emin olmak için işinin ehli bir avukatın bu belgeleri incelemesini sağlayın.

20 Haziran’da Yay’la 29 derecelik açı yapacak dolunay siz ve ilgi alanlarınıza odaklanacak. Özellikle doğum gününüz 20 Aralık’ta veya o civarda ise, size oldukça değerli bir şey getirecek. Bir ilişkinin geleceğiyle ilgili fikir değiştirebileceğiniz gibi, eskilerden gelen biri de sizi duraklatabilir.

Mars 19 Nisan’dan beri geri gidiyor ve 29 Haziran’a kadar da gerileme hareketi devam edecek. Bir sonraki aya hatta, Güneşin ateş burcu Aslan’da olacağı ve 2 Ağustos’ta dostane bir yeni ayın gerçekleşeceği Ağustos ayına kadar önemli kararlar vermeyin veya adımlar atmayın. Mars savaşçı bir gezegendir ve diğerleriyle ister atletik, ister iş isterse de romantik ilişkilerde olsun, nasıl etkili bir biçimde rekabet edebileceğimizi öğretir. Mars’ın zayıflığı başlayacağınız işte görüşeceği ve uzun vadede de bu girişimin enerjisine ve de rekabetçi avantajına zarar vereceğinden bu gibi önemli adımlara Haziran ayında girişmemelisiniz.

Bu ay yönetici gezegeniniz ve şans gezegeninin 26-27 Haziran’da güç deposu Plüton’dan harika parıltılar aldığı hafta sonu sizin açınızdan çok pozitif görünüyor. Özellikle de alacağınız parayla ilgili haberler sizi sevindirecek gibi duruyor. Sizin bu “şansınız”, kısa dönem önceki başarılarınıza, endüstride adınızı duyurmanıza ve şu anda karşılık talep etmenize bağlı. Bu bir dönüm noktası yaratacak; şu anda tohumları atılan işler Mars gerileme hareketiniz sonlandırdığında, adeta Jack ve Fasulye Sırığı’ndaki gibi ilerlemeye başlayacak.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş