Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Boğa' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında boğa burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI BOĞA BURCU YORUMU

Sevgili Boğa, zam istemenin zamanı gelmiş olabilir. İkizler burcundaki yeni ay sesinizi duyurmanız için ideal, ayrıca 4 Haziran’dan sonraki iki haftalık süre harekete geçmeniz için çok uygun. Siz yine de ne kadar erken hareket ederseniz, o kadar iyi. Bu sefer yeni ayın getireceği olasılıklar biraz karışık o yüzden ortaya çıkacak güçlükleri aşmak için biraz zekice davranmanız gerek. Bir şeyi talep etmeden önce arka planını iyice planlamanız gerekecek. Bu, spontane karar verip hareket edilecek bir yeni ay değil. Bu yeni ayda katı Satürn karşıt durduğu için zam bütçesi fazla geniş olmayabilir. Burada ilgili VIP’yi ufak da olsa o bütçeyi sadece size yönlendirmesini ikna etmek de size düşüyor.

Üçüncü hafta; 20 Haziran civarında, kredi kartı veya öğrenci kredinizi ödemekle ilgili bir kararınızı açıklamaya hazır olabilirsiniz. Eğer ev kredisi almak, yeniden finansman, yeni bir iş kredisi veya işiniz için bir girişim şirketine başvurduysanız bu konuyla ilgili 20 Haziran’da bir haber alacaksınız. Uranüs düzgün bir açıda olduğu için de alacağınız olumlu yanıt sizi şaşırtabilir. İyimser olun.

Aşk hayatınız için cömert, eli açık Jüpiter yardıma koşacak. Bekarsanız sosyalleşmek için özel çaba harcayın. Çok değişik türden insanlarla tanışmaya açık olun. Jüpiter Ağustos 2014’ten beri size aşkı bulmanız için yardım ediyor, etmeye de devam edecek; ancak ne yazık ki bu eğilim Eylül ortalarında sona erecek; bu tarihten sonra Jüpiter haritanızın başka bir alanına ilerleyecek. Şu anda dışarı çıkıp elinizden geldiğince ortamlarda görünmeye çalışın.

Bir ilişkiniz varsa Mars şu anda evlilik ve ilişki evinizde gerileme hareketinde (bu da şu andaki veya geçmişteki romantik veya bir iş ilişkinizdeki bir partnere işaret ediyor). Bu bağlamda partnerinizle ilgili önceden verdiğiniz bir karara geri dönmeniz olası. Kararınızı inceleyip doğru karar verip vermediğinizi sorgulayın. Şu anki partnerinizle geçmişte yaşadığınız bir zorluk yüzünden canınız sıkkınsa, şimdi konuşmak ve havayı yumuşatmak için iyi bir zaman. Bu ay partnerinize oldukça ilgi göstereceksiniz. Eğer partnerinizle ayrılmanız gerektiğini düşünürseniz de, mal ve mülkünüzü adil bir biçimde ayırabilirsiniz; 20 Haziran’daki dolunayda uyumu yakalayacaksınız. Daha önce de dediğimiz gibi, bu dolunayda Uranüs’ün yardımını alacaksınız. O yüzden de tartışmalar sizi alınganlığa ittiyse bile, şimdi ilerleme zamanı; işleri doğru sonuçlandırabilirsiniz.

26 Haziran’da, Jüpiter ve Plüton dostane açılardayken harika bir gün geçireceksiniz. İş açısından, Haziran’ın son haftasında attığınız bir adım nedeniyle ya şu anda ya da gelecekte oldukça yüksek bir kâr elde edebilirsiniz. Mars 17 Nisan’dan beri gerilemede ancak 29 Haziran’da gerileme hareketini tamamlayarak hayatın biraz daha hareketlenmesini sağlayacak. 27 Haziran’da bir anlaşma yaparsanız, işlerin üzerine iyice kafa yormayı kararlaştırın ve Haziran sonunda veya Ağustos başında kağıtları imzalamaya hazır olun.

Venüs 17 Haziran’da uyumlu Yengeç burcunu geçince, şehirden uzaklara kaçma ve müthiş keyifli zaman geçirme fırsatını bulabilirsiniz. Çok uzağa gitmenize gerek yok. Bu ufak seyahat için en iyi hafta sonu Venüs’ün Neptün’den görkemli, parıl parıl titreşimler aldığı 25-26 Haziran. Bu hafta sonunu 27 Haziran Pazartesi’ye kadar da uzatın. İki kişilik bir seyahat paketi bulun ve gidin. Geri döndüğünüzde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş