Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Balık' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında balık burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI BALIK BURCU YORUMU

Şimdilik kariyerinizde daha yüksek başarı seviyelerine ulaşmak istediğiniz baskı, Haziran'ın ilk haftasında biraz azalarak, kariyer fırsatlarını kaçırma hissi olmaksızın özel hayatınıza vakit ayırabilmenize izin verecek.

4 Haziran'da yuva ve aile evinize hoş bir yeni ay var. Mevcut alanınızın parçalarını yer değiştirmenize, tamir etmenize ya da yenilemenize, dekorunuza yeni dokunuşlar eklemenize, tamirat planları yapmanıza veya bir peyzaj sanatçısından evinizin çevresindeki araziyi güzelleştirmesini istemenize izin veriyor. Alternatif olarak, ailenizle daha fazla vakit geçirmek, belki beraber tatile gitmek isteyebilirsiniz. Veya eğer ebeveyninizin yardıma ihtiyacı varsa, annenize ya da babanıza yardım etme motivasyonunu bulup, taşınmalarına, anneniz için yeni bir doktor bulmaya veya finans konusunda onlara tavsiye verecek sağlam bir danışman bulmaya yardımcı olabileceksiniz.

Karşılaşacağınız tek engel, odaklanmış olduğunuz ve yolunda giderse çok büyük ödüller getirecek bir kariyer girişimi ile ilgili olacak. Yeni aya dar bir matematiksel dereceyle karşı duran Şef Satürn sayesinde bu girişim, ofisteki ışıkları söndürüp, kapıyı kapatıp evde olan bitene odaklanmadan önce, tüm dikkatinizi kendisine vermenizi gerektirecektir. Satürn'ü bir gün önce, 3 Haziran Cuma günü, Güneş ve Satürn zıt durumdayken, VIP'nin eleştirilerinin hislerinizi incitebileceği bir günde hissedeceksiniz. Eğer bu olursa, yorumlardan alabileceğiniz değerli dersleri alın ama moralinizi bozmasına izin vermeyin. Pazartesi günü daha iyi hissedeceksiniz.

Dikkatinizi özel hayatınıza vermek, profesyonel hayatınızda olan biten onca şey yüzünden bu günlerde sizin için zor olabilir. Fakat bu ay aile ve ev, sizi güçlü şekilde kendilerine çekecek. Ayrıca hayatınızda daha fazla denge yaratmayı ve evde sizi bu kadar çok seven insanları ihmal etmemeyi amaçlıyor gibisiniz.

Mars, 17 Nisan'da başlayan ve 29 Haziran'a kadar devam edecek olan trendi ile, bu ay da geri gitmeye devam edecek. Mars şu anda para evinizde geri gidiyor, hem alacağınız paralar, hem de borçlu olduğunuz paralar anlamında. Bu ikinci ev elinize geçen veya verdiğiniz paralarla değil, kazandığınız paralarla ilgilidir. Zam bekliyorsanız, bu aralar olması çok olası değil. Eğer serbest çalışıyorsanız, hatta başkaları için çalışıyorsanız bile, yeni ürünler veya hizmetler sunmaya başlamanız akıllıca olmayacaktır. Mars güçlü ve gerilemede değilken, bu gezegen en önemli rekabet durumlarınız için bir destekçidir. Eski astrolojik bilgiler, "Mars gerilemedeyken neye başlarsanız kaybedersiniz," der. Bu güçlü bir ifadedir ve tamamıyla doğru olmasa da, şu kesinlikle doğrudur: Mars, kendi sektörünüzde ön plana çıkmanız için gereken yardımı size gerilemedeyken veremez. Mars işlevsiz haldeyse, bu kırmızı gezegen uyurken size gönderemeyeceği tüm enerjiyi sizin sağlamanız gerekecektir. Çok ciddi miktarda çaba harcamaya hazır olmanız gerekir ve yine de başarılı olup olamayacağınızı kimse söyleyemez. En önemli girişimlerinize başlamak için Temmuz'u ya da sonrasını beklemeniz akıllıca olur. Daha da iyisi, Eylül sonu ile Kasım başı arası, çok daha iyi aylar olacak, hatta sizin için yılın en iyi ayları olacaktır.

12 Haziran ile 14 Haziran arasında parayla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Her iki günde de bir mülkün satışından, mobilya satışından ya da sizi seven bir aile üyesinin nakit para hediyesinden para kazanmanız olası.

Eğer 13 Haziran'da ya da yakınlarında hayatınızın herhangi bir alanında (ama olasılıkla para dışında) sorun yaşıyorsanız, bunu egemen Neptün'ün sonraki aylarda gerilemeye geçip 20 Kasım'a kadar normale dönmeyecek olmasına bağlayabilirsiniz. Neptün gibi büyük gezegenler her zaman yaklaşık beş ay kadar gerilemeye kalır. 13 Haziran civarındaki günlerde, hayatınızın bir alanında olumsuz haberler için hazırlıklı olun - bir kariyer projesi, bir ilişki, herhangi bir şey. Hayatınızın bu alanını geleceğe hazırlamanız gerekecektir. Olanlar hakkında düşünmek ve sizin için önemli olanları düzeltmek için yeterince vaktiniz olacak.

20 Haziran'daki dolunay, önemli bir kariyer gelişmesini yüzeye çıkartacak. Bu Yay burcunda art arda parlayan ikinci dolunay olacak (birincisi 21 Mayıs'taydı). İyi yaptığınız işler sayesinde adınızın ön plana çıktığı ve itibarınızın sizden önde gittiği çok açık. Bu dolunay hayatınızda çok önemli bir an olabilir çünkü aynı anda büyük iyi şans gezegeni Jüpiter, Plüton'dan güçlü, destekleyici titreşimler alacak. Her iki gezegenin de maddi kazançlarla güçlü bağlantıları olduğu bilinir ve ortaklık sektörünüzde bulunan Jüpiter sayesinde ajanınız, menajeriniz, avukatınız veya diğer aracınız size olasılıkla devasa bir kariyer başarısı getirmeyi başaracak. (Eğer ajan sizseniz, o zaman bu anlaşmayı özel kılan, temsil ettiğiniz yetenekli kişi olacaktır). Plüton şu an dostluk sektörünüzde, dolayısıyla şu sıralar deneyimlediğiniz şans bir arkadaşınızla da ilgili gibi görünüyor.

Gönül işleri açısından ise, Venüs, 17 Haziran'da, 11 Temmuz'a kadar kalmak üzere gerçek aşk evi olan beşinci güneş evinize girdikten sonra hayattan çok daha fazla keyif alacaksınız. Bu değişiklikten hoşlanacaksınız çünkü manyetizmanız yeni yüksekliklere tırmanacak ve katılmak için davet edileceğiniz bir çok yerden birine gitmeden önce görünüşünüzü tazelemenin yollarını keşfetmek için heyecan duyacaksınız. Venüs'ün bir diğer su burcunda olması sizin için yeni kıyafetler alırken, saçınızı değiştirirken veya makyaj malzemesi satın alırken faydalı olacak.

25-26 Haziran hafta sonu, bu ay yaşayacağınız en romantik hafta sonu olacak. Geçiş yapan ay Balığa kayacak, diğer yandan Venüs ve Neptün üstünüze gümüşi, parlak peri tozları dökecek. Bundan daha şaşalı olamaz sevgili Balık. Hayatınızın en romantik hafta sonu için planlar yapın.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş