Dünyanın 1 numaralı astroloğu Susan Miller haziran ayı 'Akrep' burcunu yorumluyor

Dünyaca ünlü astroloji yazarı Susan Miller, haziran ayında akrep burcunu neler bekliyor, yorumladı ve Neotempo.com'da sevenleriyle paylaşıyor.

HAZİRAN AYI AKREP BURCU YORUMU

Aklınız paraya takılmış durumda; ya maaşınıza zam; ya da serbest çalışıyorsanız ücretlerinizin ve kâr oranınızın artmasını istiyorsunuz ve 4 Haziran’da gerçekleşecek yeni ay size bu noktada bir fırsat penceresi açacak. Buradaki tek sorun bu yeni ayın kusurlu olması. Neden zam almadığınız gerektiğini anlatırken ne kadar ikna edici olsanız bile, müşteriniz veya işvereniniz hak ettiğiniz zammın ya çok azını verecek, ya da hiç vermeyecek. Hedeflediğiniz zammı alamazsanız, bunun nedenin sizin geçmişteki performansınız değil, bütçenin yetersiz olması olacak. Diğer gelir kaynaklarına başvursanız bile Satürn bu sene para elde etmekle ilgili fırsatları engellediği için benzer bir durumla karşılaşacaksınız.

Öğretici gezegen Satürn, 2014 Aralık ayında başlayıp 2017 Aralık’ına kadar devam edecek bir eğilim olarak haritanızın kazanılan gelir bölgesini turluyor. Bu her 29 senede bir olan oldukça ender; ancak önemli bir ziyaret. Bugünlerde Satürn size kazandığınız parayı daha iyi harcamanızı, boşa yaptığınız harcamaları kesmenizi ve indirimlerden faydalanmanızı sağlayacak. Satürn ayrıca size zam isterken kendinizi nasıl daha ikna edici bir biçimde açıklayabileceğinizi de gösterecek. Eğer serbest çalışıyorsanız müşterilerinizden size borçlu oldukları tutarları nazikçe ödemelerini nasıl isteyebileceğinizi ve bir anlaşma yapmadan önce nasıl daha iyi pazarlık edileceğini öğreneceksiniz. Tüm burçlar bu eğitimden geçerler; şimdi de sıra sizde. Gelecekte daha iyi mali seçimler yapacağınız için mali durumunuz da bundan olumlu etkilenecek.

Her ne kadar yeni ay diğer kişilerin paralarıyla ilgili sekizinci evinizde olduğu için çok iyi bir açı yapmasa da, yine de bundan faydalanmanız gerekiyor. Yeni bir işe başvuracaksanız, örneğin kapsamlı bir sağlık sigortası veya idari görevlilere ait spor salonunun anahtarı gibi oldukça güzel sosyal yardımlar alabilirsiniz. Bu gibi avantajlar kendiniz öderseniz size oldukça pahalıya gelecek avantajlardır. Bu yeni ay ayrıca size bir risk sermayesine başvurma, sigorta şirketinden tazminat isteme veya ev kredisi veya kredi için bankanıza başvurma şansını da getirecek. Ancak göndermeden önce, tüm evrakların doğru olduğunu mutlaka kontrol edin; aksi takdirde sizin başvuru veya iş planınızı inceleyen kişi hata veya tutarsızlıklarla karşılaşırsa başvurunuzun reddedilme şansı bulunuyor. Satürn bu yeni ayla karşıt açı yaptığı için ümit ettiğiniz kadar olumlu şartlar elde edemeyebilirsiniz ancak ihtiyacınız olan tutarın en azından bir kısmını alacaksınız. Tüm burçlar, Satürn’ün güneşin çevresindeki 29 sene süren yolculuğu sırasında Satürn’ün eğitim kampını ziyaret eder. Bu da sizin hem paranın yönetimi hem de kendi değeriniz ve dünyaya yaptığınız katkıyla ilgili eğitimden geçme zamanınız.

Yöneticiniz Mars, 17 Nisan’dan beri gerilemede ve sonunda bu gerileme hareketinden 29 Haziran’da çıkıyor. Kararlılık ve azim gezegeni Mars, uyur haldeyken yeni bir girişime başlamak yerinde olmaz çünkü projeler yavaşlayacak ve kararlara ulaşılması da zorlaşacaktır. Mars Mayıs ayında Akrep burcuna geriledi ve Ağustos’a kadar da burada kalacağı için size dizginleri elinize alıp projelerin derhal başlatılması için ileri atılma isteği veriyor. Bunu yapmayın. Başarı için gerekecek koşulların oluşacağı Temmuz ayına kadar geri çekilip beklemenizde fayda var.

Venüs 17 Haziran ile 11 Temmuz arasında Yengeç burcundayken size aşkın keyfini çıkartma fırsatını sunacak. Bu süreyi yeni kıyafetler almaya, yeni saç modelinizin için kuaförünüzü dinlemeye ve dışarı çıkıp hayatın tadını çıkartmaya harcayın. 26-27 Haziran hafta sonu da özellikle güzel ve harika geçecek, o halde size özel veya çok romantik bir plan yapmak için harika bir hafta sonu. Flörtünüz yok mu? O zaman arkadaşlarınızla dışarı çıkın; size kendinizi istenir ve özel hissettiren bir şey giyin ve bakın bakalım neler oluyor.

Emoji ile tepki ver!

Yorumunu Paylaş